نتایج جستجو برای عبارت :

2019/05/22- سخت مثل بتن :)

مراسم تجلیل از ایثارگران شرکت تولید برق شهرستان زرند برگزار شد
مراسم تجلیل از ایثارگران شرکت تولید برق شهرستان زرند همراه با ضیافت افطاری برگزار شد.

شب گذشته  مراسم افطاری 21 نفر از جانبازان دوران دفاع مقدس شرکت برق با همراه خانواده و با حضور مدیر عامل شرکت برق استان کرمان و همکاران بنیاد شهرستان زرند در محل اداره برق آن شهرستان برگزار شد.
دراین مراسم قریشی ضمن گرامیداشت سوم خرداد گفت : جانبازی یعنی گذشتن از جان در راه هدفی والا و ارزشمن
صاعقه در زرند جان 36 راس گوسفند را گرفت

لطفعلی پور رئیس اداره دامپزشکی زرند از تلف شدن 36 راس گوسفند به ارزش 720 میلیون ریال در منطقه سربنان زرند خبر داد. 

لطفعلی پور در گفتگو با خبرنگار #ندای_زرند گفت: دیروز بر اثر برخورد صاعقه با یک سوله فلزی که 36 راس گوسفند به ارزش 720 میلیون ریال که در آن نگهداری میشد، تلف شدند.
وی در پایان افزود :کارشناسان ما با اعزام به منطقه سربنان و بعد از بررسی های لازم مشخص شد این اتفاق بر اثر برخود صاعقه به سوله صورت گرفت

پذیرش بیمار مسموم در بیمارستان فوق تخصصی فرهیختگان

پذیرش از شهر تهران و یا شهرستان‌ها

ویزیت توسط کادر هیئت علمی سم شناسی بالینی دانشگاه آزاد

طرف قرارداد با بیمه های پایه

شماره تماس با فلوشیپ سم شناسی بالینی
09107600145
⏪اخبار فرهنگی 
به گزارش پایگاه خبری مجمع جهانی خادمین شهدا ، شاهدخبر :
نتیجه مسابقه نویسندگان شهدایی با نام خاکریزهای کاغذی ، توسط مدیریت مجمع اعلام گردید
بر این اساس ، برادر عزیز جناب اقای امیر محمد مجاوری ، از شهرستان لاهیجان ، استان گیلان به عنوان نفر برتر این مسابقه معنویی برگزیده شدند
همدانی مدیر مجمع جهانی خادمین شهدا : از عشق و علاقه نوجوانان و جوانان این مرزم بوم به ساحت مقدس شهدا صمیمانه تشکرکرده و افزود: نوجوان و جوانانی چون امی
یکی از دلایل اساسی افت راندمان حرارتی و برودیت هواسازهای آبی، مشکلات ایجاد شده برای کویل هواساز است. از مهمترین این مشکلاتف رسوب گرفتگی ناشی از گردش آب سختی گیری نشده در داخل لوله های مسی و افزایش مقاومت حرارتی جداره لوله کویل آبی است. به دلیل شرایط خاص ساختار کویل های آبی هواساز، تنها می توان توسط مواد شیمیایی نسبت به رسوب زدایی کوئل ها اقدام نمود و در صورتی که حجم رسوبات زیاد باشد، احتمالا تنها گزینه موجود تعویض کویل هواساز است. لذا کنترل
در فضایی سوت و کور تارکی نشسته و در فکر بدبختی های خود غرق شده ام. به اتفاقاتی که قرار است در آینده بیفتد همچون یک بدبخت واقعی خیره شده ام. 
 The moon song که از فیلم Her به یادم مانده را زمزمه میکنم. با پلک هایم دریای ایجاد شده در چشمانم را موج آلود میکنم. سونامی اشک به گونه هایم حمله میکند. البته جملات اخیر بس اغراق آمیز بود. چون روی هم رفته به زور دو قطره اشک ریختم.
دلم تنگ شده.

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل ه

میکس:
دریافت

چند تا اهنگ به مناسبت تولد مکنمون
دریافت
دریافت
دریافت
دریافت

چند تا برنامه از بی تی اس

دریافت
دریافت
دریافت

فیک از بی تی اس
(کاپلی)
دریافت
دریافت

)دختر پسری)
دریافت
#پایان
تولدت مبارک
سنگ ایل چوکاهه
بامداد اول خردادتون بخیر!
با گزارشی از بولت ژورنال اردیبهشت در خدمت‌تون هستیم! (پست اولش اینجاس)

۱) یه تعداد هدف مشخص کرده بودم اول ماه، که میشه چهار مورد کلی در نظرشون گرفت. دو تا رو انجام دادم و دو تا رو نه. و باید اعتراف کنم اون دو تایی که انجام ندادم سخت‌تر بودن :/

۲) آقا من هنوزم درست حکمت Mood Tracker رو نفهمیدم. ملت کلی هم نقاشی و اینا می‌کنن براش و مثلا قراره بنا به حال و هوای هر روزشون علامت بزنن. حتی یه عده جدول کل سال رو یه جا می‌کشن برای

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بیوشیمی