نتایج جستجو برای عبارت :

2019/06/28- تیم والیبال شهدای بومیان :)

1. اون عکسه با پس زمینه ی سیاه، استوری یکی از شاگردای لیلاست(طلا) که من و به آفرید و به طور کلی بقیه هم اتاقیای دوره ازش بدمون میاد:)) خیلی بنده خدا رو مسخره میکنیم و واقعا امیدوارم از ایل و طایفه لیلا و نوچگان کسی اینجا رو نخونه:| (وگرنه از شانس منم که شده همینم فردا میاد ادبیات میخونه:)) )
2. ما هر وقت حرف بد ومثبت 18 میزدیم این به آفرید بس که بچه باحیا و با ادبی "بود" به یه بهونه ای پا میشد میرفت آشپزخونه:)) کلا قبل ملاقات با من هیچ فحشی زشت تر از بی ادب
نظرتون بگید.استقبال بشه بقیشو میزارم 
هر جا هم نفهمیدید در خدمتم 

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

علامه حسن‌زاده:
«برای طالب کمال، استاد خیلی دخیل است. آن مفاتیحی که از استاد عاید شاگرد می‌شود، آن کدهایی که از استاد استفاده می‌گردند، آن اصول و امهاتی که از استاد بدست می‌آید، اهمیت به سزا دارند.
انسان از جمع کتب عالم نمی‌شود، وگرنه کتاب‌فروش‌ها می‌بایست اعلم من فی الارض بوده باشند.»
انسان کامل/صفحه ۱۴
اردوی تفریحی نوجوانان  فعال در کلاس های قرآنی و برنامه های مسجد برگزار شد ، این اردو صبح روز جمعه 7 تیرماه به مقصد بندرعباس بود که با گردش از مکان تفریحی آبگرم گنو شروع شد و  با بازی و تفریح در ساحل بندرعباس و بازدید از باغ پرندگان به پایان رسید.
از دوستانی که در برگزاری این اردو ما را همراهی کردند ، به ویژه فرمانده محترم پایگاه شهید مستأجری برنطین تشکر و قدردانی می شود.

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب
ادامه مطلب
رستاک جان ِحلاج میخاند:
بهم گفت این صندلی خالیه؟
بهش گفتم این صندلی مال تو...
و فقد این ادمه ک میتونه این جمله ی بشدت معمولی رو 
با این حس بگه! عاخه چرا اینجوری بهش میگه مال تو؟

نشدن هم گودال عمیقه،که جای خالیش پر نمیشه با بودن هرچیزی.
مثلا من الان دلم بغل ملیکا رو میخواد
بلند بلند اواز خوندنو میخواد
بیرون رفتن از این اسارتگاهو-- میخاد
حیاط خونمونو میخاد
یخ در بهشت میخاد
یه خواب مفید و عمیق میخاد
و خب هیچکدوم حاصل نمیشه دیه!
دیشب خواب پسرخالمو
صبح که بیدار شدم لبه تخت نشستم رو به پنکه. مامان اومد بعد پرسیدن اینکه بهتری و سردردت خوب شده و اینا گفت: اینو از اونجا بردار. من تو اشپزخونه کار میکنم تا سر برمیگردونم اینو میبینم فکر میکنم یه بچه تو اتاقته. 
زدم زیر خنده گفتم اتفاقا میخوام چند تا دیگه درست کنم بذارم دور تا دور اتاق.
عکس رمزداره. خواستید تقدیم میشه
#یادم نیست اخرین باری که دعای کمیل خوندم کی بود اما دیشب خوندم و مدام یاد اون پسر سنی تو خاطرات سفیر می افتادم که به خانم شادمهری گ
صبح که بیدار شدم لبه تخت نشستم رو به پنکه. مامان اومد بعد پرسیدن اینکه بهتری و سردردت خوب شده و اینا گفت: اینو از اونجا بردار. من تو اشپزخونه کار میکنم تا سر برمیگردونم اینو میبینم فکر میکنم یه بچه تو اتاقته. 
زدم زیر خنده گفتم اتفاقا میخوام چند تا دیگه درست کنم بذارم دور تا دور اتاق.
عکس رمزداره. خواستید تقدیم میشه
#یادم نیست اخرین باری که دعای کمیل خوندم کی بود اما دیشب خوندم و مدام یاد اون پسر سنی تو خاطرات سفیر می افتادم که به خانم شادمهری گ
قله شاهان کوه بلندترین قله استان اصفهان با ارتفاع ۴۰۴۰متر از سطح دریا  در شهرستان فریدون شهر در غرب اصفهان واقع شده است .
وفاصله آن تا فریدون شهر ۳۶ کیلو متر است بهترین واصولی ترین  مسیر جهت صعود به قله مسیرشرقی است که از فریدون شهر به تنگ عرب می رود وجاده آن دربعضی جا ها خاکی می باشد . 
بعد ازفریدون شهراز روستاهای گرجی نشین سیبک وقبل از گردنه روستای نهضت آبادو بعداز گردنه از روستاهای بردآسیاب وسرد آب ها که این سه روستا از لرهای بختیاری هستن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خانی( 09057743889)